Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

понеділок, 28 вересня 2015 р.

Етапи виникнення і розвитку хвороб

Жіночі та чоловічі захворювання -
етапи виникнення і розвитку хвороб

Всі фізичні хвороби в тій чи іншій мірі зазнають 7 етапів розвитку. Не завжди всі етапи яскраво виражені, деякі з них можуть протікати зовні абсолютно непомітно для хворого.

1-й етап. Загальне стомлення

Більшість фізичних захворювань починається з загального стомлення, що виникає від того, що організм довгий час не відновлюється після того або іншого навантаження. Причина - неправильний спосіб життя, тобто невміння відпочивати і правильно харчуватися.

2-й етап. Болі в тій чи іншій частині тіла

Після тих чи інших порушень в організмі спрацьовують захисні механізми життєзабезпечення і сигналізують про це в центральну нервову систему за допомогою болю. Таким чином, біль можна розглядати як своєрідний сигнал лиха.

3-й етап. Патологічні виділення

Патологічним є і те, що ми доводимо організм до відчайдушного стану надриву. Проявляється це в кашлі, іноді з астматичним компонентом; прискореному, часом хворобливому сечовипусканні; діареї; нежиті; шкірних захворюваннях (дерматити, фурункульоз, трофічні виразки та ін.).

4-й етап. Виникнення застою і патологічні відкладення

Патологічні відкладення - це доброякісні пухлини, фіброзні утворення, остеохондроз, атеросклероз, гайморит та ін. У жінок слідом за аднекситом (запалення придатків матки) виростають грона кіст. Це часто супроводжується міомою, фібромою, фіброміомою та іншими видами пухлин матки. Нерідко виникають пухлини молочних залоз - мастопатії.

5-й етап. Деформація органів

Організм всіляко намагається пристосуватися до умов постійного енергетичного голоду. Функціональна здатність скам'янілих органів дуже низька, а для того, щоб забезпечити себе продуктами харчування і дихання, організм змушений збільшувати масу своїх втомлених від взаємної боротьби органів. При цьому вони набувають нову потворну форму: якщо був артрит (запалення суглоба), то став артроз; гепатит (запалення печінки) перетворився на цироз (деструктивне переродження печінки); серце збільшується до розмірів бичачого; стінки вен товщають, перетворюючись на варикоз і т.д.

6-й етап. Параліч

Бомба уповільненої дії у вигляді атеросклерозу і капіляротоксикозу була закладена ще в період 4-го етапу, коли відкладалися патологічні відкладення в судинах, викликаючи гіпертензію, а вибухнула вона тільки в результаті інсульту, що зумовило параліч і обездвиженность частини тіла. Людина стає вкрай обмежений у своїх пересуваннях і діях, а то й зовсім нерухомий. У цей період енергію така людина черпає не тільки з їжі, але і від оточуючих його людей, в першу чергу родичів. Суспільству, як правило, він вже нічого не може дати.

7-й етап. Розкладання, розпад (рак)

Без коментарів ... Така жорстока правда життя.

Симптоми «зашлакованості» організму

 •     Обкладений язик
 •     Неприємний запах з рота
 •     Головні болі, запаморочення
 •     Підвищений тиск
 •     Апатія і сонливість
 •     Тяжкість і здуття живота
 •     Дратівливість, похмурі думки
Список можна продовжувати, але висновок один - це симптоми «зашлакованості» організму. Щоб звільнитися від цих симптомів і попередити виникнення різного роду хвороб, в т.ч. інсультів, інфарктів, раку, необхідно невідкладно провести комплексну очистку організму. Очищення організму (ендоекологія) є обов'язковою процедурою перед лікуванням більшості захворювань, а також для їх профілактики.

Як же зберегти здоров’я - власне, дітей та близьких? 

Бути здоровим, активним в будь-якому віці допомагає Центр "Здоров'я від Гіппократа". Наша мета - допомогти людині зберегти здоров’я - власне, дітей та близьких.

Використовуючи визначні відкриття вітчизняних вчених, світової медицини, та власний багаторічний досвід роботи в вітчизняній системі охорони здоров’я, ми допомагаємо зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я за допомогою натуральних продуктів, лікарських рослин, основними з яких є фітокомплекси на основі прозерів вітчизняної компанії «ЧОЙС» - природний спосіб поліпшити Ваше здоров'я, уникнути хвороб, від яких страждає більшість населення. Фітокомплекси легко засвоюються організмом на клітинному рівні і починають відновлювати його вже після першого прийому; всі інгредієнти 100% натуральні, засновані на фітосировині природного ареалу нашого проживання. Незалежно від стану Вашого здоров'я та способу життя, Ви можете поліпшити своє здоров'я вже сьогодні!

Наш Центр пропонує:

 •     Програма очищення організму
 •     Універсальна антипаразитна програма
 •     Профілактика захворювань та оздоровлення
 •     Програма збереження молодості та якісного довголіття
 •     Цикл занять "Філософія здоров’я"(індивідуальних і групових):
 •     - причини виникнення хвороб та
 •     - чинники, що допомагають зберегти здоров’я
Для Вашого здоров’я РЕКОМЕНДУЄМО фітокомплекси українського виробника «CHOICE»  на основі натуральної сировини. У Центрі «Здоров’я від Гіппократа» можна отримати докладну консультацію, ознайомитись з фітопродукцією і відгуками пацієнтів, замовити не тільки фітопрепарати, а й натуральну косметичну продукцію. Чекаємо на вас!

Симонович Лариса Олександрівна,
 засновник і керівник Центру "Здоров'я від Гіппократа"

(за матеріалами "CHOICE")

Безкоштовна консультація фахівця та замовлення продукції з  доставкою по всій території України за ціною виробника!

КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ за ДОМОВЛЕНІСТЮ
online/offline

Немає коментарів:

Дописати коментар