Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

Жіноче здоров’я: «Біолайн»

Анатомо-фізіологічні особливості жіночого організму мають схильність до ризику розвитку запальних захворювань органів сечостатевої системи. Це пов'язано з тим, що ці органи у жінок розташовані досить близько до зовнішнього середовища (набагато ближче, ніж у чоловіків), і інфекції легко проникнути всередину жіночого організму. Серед жіночих хвороб часто зустрічаються кісти яєчників, мастопатія, ендометріоз, фіброміоми, які можуть трансформуватися в онкологічні та інші захворювання жіночої статевої сфери. Крім перерахованих хвороб, на стан жінок впливає менструальний цикл, що є результатом складних взаємодій жіночих статевих гормонів, рівень яких підвищується і знижується в різні періоди циклу, а також зміни в клімактеричний період.

Вирішити специфічні жіночі проблеми зі здоров'ям допоможе жіночий комплекс «Біолайн», він підтримує гормональний баланс, нормалізує статеві функції і репродуктивні можливості.
  •     Володіє антибактеріальною, протизапальною та протимікробною дією
  •     Забезпечує живильну підтримку жіночої репродуктивної системи
  •     Сприяє нормалізації гормонального статусу та роботи жіночих статевих залоз
  •     Поповнює дефіцит біологічно активних речовин в організмі
 Склад:   суміш пророслих зерен вівса, пшениці, кукурудзи (Прозер) з травою астрагала, мучниці, полину, подорожника, плодами глоду і квітковим пилком.

Жіночий фітокомплекс «Біолайн» компанії "ЧОЙС"

Дія компонентів

Всі рослинні інгредієнти, що входять до складу комплексу «Біолайн», мають багатостороню терапевтичну дію. Однак до складу комплексу «Біолайн» вони включені завдяки наступним властивостям:

Астрагал солодколістний   (трава)   - Стимулятор імунної системи. Покращує роботу надниркових залоз; підсилює вироблення інтерферону; сприяє підвищенню опірності вірусним інфекціям; попереджає розповсюдження злоякісних клітин на здорову тканину. Рекомендується при хворобливих і нерегулярних менструаціях, білях, опущенні матки.

Мучниця звичайна   (листя)   - Очищає сечовивідні шляхи від бактеріальної флори і продуктів запалення; має протимікробну, протибактеріальної і протизапальною дією. Показана при венеричних захворюваннях.

Полин   (трава, квіти)   - У гінекологічній практиці використовують при порушенні менструального циклу, токсикозі у вагітних, білях, міомі матки. Заспокоює нервову систему.

Глід   (плоди)   - Зменшує збудливість нервової системи і болю при клімактеричному неврозі; нормалізує серцевий ритм; надає м'яку судинорозширювальну дію.

Подорожник (трава)   - Показаний при хронічних запальних станах, ускладнених кровотечею.

Квітковий пилок
   - Складний екстракт біологічно активних речовин. Має загальнозміцнюючу і протимікробну дію; підвищує імунітет; ефективний при неврозі, депресивних станах, порушеннях сну.

Вітамін А   - Надає живильну підтримку репродуктивній системі.

Вітамін Е
   - Регулює репродуктивну функцію і сексуальну активність; полегшує тяжкість клімактеричних симптомів; участь в поповненні та регулюванні запасів вітаміну А і заліза в організмі.

Фолієва кислота
   - Уповільнює настання менопаузи й послаблює її симптоми; здатна оживляти придушене лібідо, відновлювати регулярність менструального циклу і порушене гормональне рівновагу; підтримує нормальний стан нервової системи, статевих органів, білих кров'яних тілець; сприяє формуванню червоних кров'яних тілець.

Вітамін Д3
   - Регулює транспорт кальцію і фосфатів у кишечнику і кісткової тканини, роботу вегетативної нервової системи; нормалізує функції периферичного кровотоку; підтримує функцію статевих залоз; покращує ріст волосся; нормалізує водно-ліпідний баланс шкіри.

Вітамін Н
   - Грає важливу роль в обмінних процесах; впливає на функціональний стан нервової системи, збереження волосся і шкіри в нормальному стані.

Інозит (вітамін)  - Необхідний для формування і росту волосся, обміну жирів і холестерину, освіти лецитину. Перешкоджає депресії, тривозі.

Холін (вітамін)  - Підтримує цілісність клітинних мембран.

Метіонін  (амінокислота)   - Необхідний для правильного функціонування нервової системи. Покращує роботу печінки, допомагає відновленню суглобів.

Підтримка печінки холіном, метіоніном, інозитом допомагає організму краще врівноважувати гормони, перетворюючи естрадіол в більш слабкий естроген естріол, тим самим знижуючи ризик таких захворювань, як ендометріоз, фіброзно-кістозна мастопатія і фіброми матки, а також рак матки та молочної залози.

Кальцій   (мінерал)   - Грає важливу роль у формуванні кісток, зубів, нігтів і волосся, регулює згортання крові.

Магній   (мінерал)   - Врівноважує засвоюваність кальцію, перешкоджає його виведенню. Бере участь у метаболізмі вуглеводів, амінокислот і кальцію, тим самим, відіграючи важливу роль у нервово-м'язової активності і передачі нервових імпульсів.

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно. Роль живильного комплексу виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).
Прозери в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини, а саме: легкозасвоювані вуглеводи; білки, що містять незамінні амінокислоти; вітаміни А, С, Е, групи В, РР ,, Н, D; макро-, мікроелементи К, Са, Mg, Fe, Cu, Zn, P та ін.; рослинні ферменти; фітогормони; поліфенольні речовини; рослинні волокна та ін. Також прозери підсилюють дію всіх компонентів комплексу (ефект синергізму).

Склад:

В одній капсулі (мг):   Суміш фітокомпонентів - 225948; Вітамін А - 0,9; Вітамін Е - 5; Фолієва кислота - 0,1; Вітамін Д3 - 0,002; Вітамін Н - 0,02; Холін - 45; Метіонін - 0,03; Інозит - 3; Кальцій - 80; Магній - 40.   Всього:   400 мг
Прийом:   курс прийому 30-45 днів.

Центр "Здоров'я від Гіппократа" пропонує всі фітокомплекси "Чойс" за ціною виробника!

КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ за ДОМОВЛЕНІСТЮ
online/offline
 

Немає коментарів:

Дописати коментар