Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

субота, 26 вересня 2015 р.

Як вивести токсини з організму

В результаті технічного прогресу все наше навколишнє середовище наповнене токсичними речовинами. Вміст токсинів в повітрі, воді та продуктах харчування зростає з кожним роком і це негайно позначається на здоров’ї людей. Вихлопні гази, пестициди і гербіциди в сільськогосподарських продуктах, харчові барвники, стабілізатори та консерванти у продуктах харчування, неякісна питна вода, хімічні ліки, шкідливі звички, неправильно збалансований раціон харчування і т.д. накопичують токсичні речовини, які отруюють організм людини і значно скорочують життя.
Щоб зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я, рекомендуємо  фітокомплекс українського виробника «CHOICE»  на основі натуральної сировини:

Фітокомплекс «Хітозан+»

Детоксикація організму.


Склад: суміш пророслих зерен вівса, пшениці, кукурудзи (Прозер), хітозан, пектини, Котячий кіготь (Ункарія томентоза).
Прийом: курс прийому 30-45 днів.
  •     Потужний сорбент природного походження.
  •     Знижує рівень ліпідів (жирів) в крові.
  •     Знижує рівень цукру в крові.
  •     Адсорбує і виводить з організму солі важких металів.
  •     Надає могутню підтримку імунній системі.
  •     Володіє противірусними, антибактеріальними і протигрибковими властивостями.
  •     Захищає організм від дії вільних радикалів.

«Хітозан+»  - багатофункціональний комплекс. Він ефективно пов'язує жирові клітини і ліпіди: зв'язуючись з жиром перетворює його в абсолютно неперетравлювану форму і усуває його з організму, ніж регулює засвоєння глюкози. Він також регулює вуглеводний, ліпідний і холестериновий обмін; адсорбує і виводить з організму солі важких металів, радіонукліди, хімічні барвники, консерванти, лікарські засоби, які здатні накопичуватися роками, отруюючи організм, і бути причиною багатьох недуг; покращує дренажні властивості (здатність до очищення) лімфатичної системи, яка є основним місцем скупчення токсичних речовин. Олігосахариди, які містяться в комплексі «Хітозан+» , стимулюють утворення біфідобактерій і, таким чином, пригнічують дію шкідливих бактерій. Крім цього шляхом регулювання РН тканин організму і утримання його в слабощелочном стані комплекс «Хітозан+»  підвищує рівень імунітету, пригнічує ракові клітини і перешкоджає метастазування.

Дія компонентів

Всі рослини, вітаміни і мінерали, що входять до складу комплексу «Хітозан+» , мають багатостороннім терапевтичною дією. Однак до складу комплексу «Хітозан+»  вони включені завдяки наступним властивостям:

Хітозан  - біологічна целюлоза (клітковина), отримана з панцирів червоних морських крабів. Хітозан - потужний сорбент природного походження. Він адсорбує і виводить з організму солі важких металів (свинець, ртуть, кадмій, стронцій та ін.), Радіонукліди і безліч інших шкідливих речовин, які потрапляють в наш організм з їжею, ліками, повітрям і т.д. Крім цього, хітозан регулює вуглеводний, ліпідний і холестериновий обмін в організмі. Шляхом регулювання РН тканин організму і утримання його в слабощелочном стані, хітозан підвищує рівень імунітету, ніж пригнічує ракові клітини і перешкоджає метастазування.

Пектин - володіє потужними сорбційними властивостями. Пектин сорбує і виводить токсичні речовини, оксалати і солі важких металів; перешкоджає процесам бродіння в кишечнику; сприяє нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.

Котячий кіготь (Ункарія томентоза) - має антиоксидантні, протизапальні, антибактеріальними, протигрибковими і антивірусними властивостями; проявляє цитостатичну активність - зупиняє ріст і поділ пухлинних клітин, посилює фагоцитоз, тим самим, покращуючи імунний захист організму; істотно зменшує негативні наслідки, завдані дією радіації і попаданням в організм токсичних речовин.

При оздоровленні будь-яким способом дуже важливо, щоб у цей період в організм надходила необхідна кількість біологічно активних речовин, завдяки чому він буде продовжувати працювати стабільно.
Роль живильного комплексу виконують прозери (пророслі зерна вівса, пшениці і кукурудзи).
Прозери, в збалансованому вигляді, містять практично всі біологічно активні речовини, необхідні для нормальної життєдіяльності організму людини. Прозери - джерело вітамінів, мінералів, амінокислот і інших життєво необхідних біологічно активних речовин, без яких процес оздоровлення або істотно сповільнюється, або не відбувається взагалі.

Склад:
В одній капсулі (мг): Суміш фітокомпонентів - 400 мг.

Центр «Здоров’я від Гіппократа», беручи на себе функцію допомогти людині зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я, віддає перевагу розробкам вітчизняних компаній, продукція яких адаптована до нашого з вами місця і середовища проживання, та екологічних чинників, з якими нашому організму приходиться стикатись в нашій українській реальності - адже відомо, що продукція, розроблена для одних регіонів, наприклад для Китаю, може бути абсолютно не ефективна в країнах Європи, або й може викликати ускладнення і бути небезпечною!

Симонович Лариса Олександрівна,
 засновник і керівник Центру "Здоров'я від Гіппократа"

(за матеріалами "CHOICE")

Безкоштовна консультація фахівця та замовлення продукції з  доставкою по всій території України за ціною виробника!

КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ за ДОМОВЛЕНІСТЮ
online/offline
 

Немає коментарів:

Дописати коментар