Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

пʼятниця, 15 липня 2016 р.

ВИПАДАЄ ВОЛОССЯ? - ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ШАМПУНЬ!


Коли випадає волосся - це змушує задуматися про причини. А причин буває багато. Та й процес одужання волосся займає коло 2 років! Тому краще не допускати ситуацію до випадання волосся, а якщо це вже починає відбуватися з вашими волоссям, то не опускайте руки - вихід, як правило, завжди є!

Причини захворювання і випадання волосся

Причини того, чому людина на тлі повного здоров'я починає втрачати волосся, можна розділити на дві основні групи: внутрішні і зовнішні.  
До внутрішніх причин відносяться гормональні коливання і порушення обміну речовин, аутоімунні процеси, генетична схильність.  
До зовнішніх - психічний стан (стрес), інфекція, фізична травма (пошкодження шкірного покриву), дія отруйних речовин і т.п. Нерідко всі перелічені фактори поєднуються.
На волосистій частини голови перебуває розгалужена мережа кровоносних судин, що живить кожну волосинку. Для того, щоб харчування волосся було ефективним і достатнім, необхідно пити багато чистої води і їсти продукти, що сприяють кровотворенню. У сосочку волосини процес обміну речовин протікає найбільш активно. Для підтримки швидкості обміну речовин необхідно постійне живлення великою кількістю поживних речовин і кисню. При звуженні кровоносних капілярів шкіри голови сосочки виснажуються, атрофуються і вироджуються в пушкове тонке волосся. Формування і зростання волосся безпосередньо залежать від гарного живлення сосочка, а здорова робота сосочка залежить від його постачання кров'ю. Якщо є проблема з сосочками, то її можна усунути, поліпшивши кровообіг шкіри голови.

 Щодня людина втрачає від 30 до 100 волосся. Необхідно відрізняти нормальне випадання волосся від підвищеного. Візуально кількість випадаючого волосся можна визначити по тому, скільки їх залишається на гребінці після розчісування. Якщо їх небагато, все в порядку. Якщо ж після кожного розчісування залишається багато волосся, тоді необхідно вжити заходів щодо припинення їх випадання. Слід звернути увагу на довжину волосся. Чим волосся довше, тим густіше буде пучок на гребінці навіть при нормальному випаданні. 

Волосини повинні випадати, щоб звільнялося місце для появи нового волосся. У нормі, протягом доби у здорової людини з голови випадає 50 - 65 волосин і на їх місці виростають нові. Якщо волосся чисте, відпалі протягом доби волосинки губляться непомітно для нас, а якщо волосся жирне або брудне, то залишаються в волоссі. Тому, коли при митті голови змивається піна, з нею змиваються і відпалі волосинки, і їх видно на стінках раковини. Якщо їх менше 50-65 -ти, значить, для тривоги немає ніякої причини.  
Так само важливо знати, що в осінній період, напередодні холодної зими, у нас з вами відбувається перебудова організму. Тому восени і навесні волосся може випадати в більшій кількості, відновити їх міцність допоможе вітамінізоване правильне харчування і достатнє пиття чистої води.

Чим Ви миєте своє волосся? Чи не наносите йому шкоди?


Продуктами особистої гігієни користуються не один-два-три роки. Ними користуються не одне-два-три десятиліття. Ними КОРИСТУЮТЬСЯ ВСЕ ЖИТТЯ.Протягом життя різні хімічні речовини впливають на великі ділянки поверхні шкіри людського організму. Йдеться про вплив шкідливих інгредієнтів на нашу шкіру і волосся протягом усього терміну життя. Від народження до смерті широкий спектр канцерогенів у всіх широко поширених синтетичних продуктах особистої гігієни впливають на нас з вами. Вони не просто наносяться на невелику ділянку шкіри. Багато з них застосовуються по всьому тілу, тому кожен з нас є дуже великим полем для дії шкідливих інгредієнтів. Адже шкіра не блокує проникнення хімікатів в організм. Навпаки, шкіра легко вбирає речовини, це демонструвалося багатьма дослідженнями з вивчення механізму дії хімікатів.

Більшість гігієнічних продуктів, що продаються сьогодні, містять, як мінімум, три групи токсичних речовин, так звані «приховані канцерогени». Такі речовини самі по собі не активні, але при попаданні на шкіру вони розкладаються, утворюючи канцерогени (речовини, що призводять до ракових захворювань), або у взаємодії з нітратами в крові утворюють токсичні речовини.
Основна і найбільша група токсинів - це різного роду зволожуючі речовини. Інша група прихованих токсинів - це очищаючі інгредієнти, які в реакції з нітратами в крові утворюють високоактивні нітрозамінові канцерогени. Третя група включає консерванти, що дозволяють засобу довше зберігатися.Проведені в ході досліджень розрахунки порівняльного впливу нітрозамінів, що потрапляють в організм з їжею, і тих, які потрапляють в організм з косметикою і продуктами особистої гігієни, дали приголомшливі результати. Рівень нітрозамінів, що надходять через шкіру, в 100 разів вище концентрації тих, які потрапляли в організм з їжею! Так що не робіть помилки.
Я
ким чином можна уникнути впливу численних канцерогенів, що дуже легко вбираються через шкіру протягом життя?
Інформація стає ключем для захисту вашого власного життя і захисту життя близьких людей. Ми самі здатні це контролювати. Ними просто не треба користуватися. І переконатися, що і інші люди не застосовують їх. Правильний вибір - це вибір безпечних натуральних косметичних засобів.  

Правильний вибір - безпечна натуральна органічна косметика   

Натуральні природні компоненти мають необмежений потенціал і силу ефективно відновлювати здоров'я людини!
Природа зберігає в собі необмежений потенціал молодості, краси і здоров'я. Тільки природні компоненти в складі косметичних засобів здатні забезпечити молодість і здоров'я Вашої шкірі і волосся. Гарне волосся - це здорове волосся.  
Натуральні засоби по догляду за волоссям «White Mandarin» - це формули з високим вмістом протеїнів і вітамінів, які живлять шкіру голови, додають волоссю еластичність і здорову красу! Натуральні природні компоненти мають необмежений потенціал і силу ефективно відновлювати здоров'я людини!

Переваги натуральних засобів по догляду за волоссям «White Mandarin»

 • Шампуні для волосся і гелі для душу НЕ містять Sodium Lauryl Sulfate (SLS). «White Mandarin» використовує комплекс м'яких ПАР - похідні натуральних олій (оливкової, бабассу, мигдалю) і амінокислот (глутамінової кислоти і саркозина).
 • Бальзами для волосся і Молочко для тіла НЕ містять продуктів нафтохімії і силіконів Mineral Oil, Propilene Glycol, Dimethicone. В якості основи «White Mandarin» використовує натуральні масла. Замість хімічних емульгаторів з PРG (polypropilene glycols), PEG (polyethylene glycols)  використовує натуральний емульгатор на основі оливкового масла Sorbitan Olivate & Glyceryl Oleate.
 • Всі рослинні екстракти мають сертифікат «органік». Це означає, що рослини, з яких отримана сировина, вирощені в екологічно чистій зоні без хімічних добрив і пестицидів.
 • «White Mandarin» використовує харчової консервант на основі бензольними і сорбінової кислоти - виробництво Швейцарія, має сертифікат ЕСОСЕRТ, дозволений у виробництві органічної косметики.
 • «White Mandarin» НЕ використовує барвники і ароматизатори.

Замість ароматизаторів «White Mandarin» використовує тільки натуральні ефірні масла, які:
 • Містять багатий склад корисних речовин, необхідних для живлення та зволоження шкіри і волосся.
 • Служать транспортом для активних речовин інших компонентів, тобто завдяки ефірним оліям активні речовини добре проникають в глибокі шари шкіри.
 • Сприяють нормалізації гормональної активності залоз внутрішньої секреції (шавлія, герань); покращують циркуляцію крові і лімфи (лаванда, герань, лімонграсс, кориця, розмарин); покращують емоційний стан (грейпфрукт, апельсин); устаняют безсоння і депресію (грейпфрукт, апельсин); підвищують загальний рівень працездатності (розмарин). 

За рахунок настоянок лікарських трав, спецій, а також ефірних масел мають приємні, нерізкі аромати, зазвичай «аптечні» або рослинні (аромат трав, квітів). 
При використанні натуральних миючих засобів утворюється невелика кількість піни, оскільки в них немає піноутворюючих хімічних речовин. Однак слабке піноутворення нітрохи не погіршує миючі та доглядаючі властивості натурального продукту.

Так само важливо знати, що при переході зі звичайних синтетичних шампунів і кондиціонерів на натуральні, тимчасово може спостерігатися ефект сухості або сплутаності волосся. Це пов'язано з відсутністю в їх складі синтетичних емульгаторів і силіконів. У процесі застосування органічних натуральних засобів по догляду за волоссям воно поступово відновить втрачене здоров'я, придбає природну еластичність і натуральний блиск. 


Шампуні та бальзами «White Mandarin» не псують волосся, не вбираються волосяною цибулиною, не містять шкідливих хімічних компонентів, жорстких ПАР. Ціна - натуральна косметика коштує дорожче звичайної: по-перше, використовується натуральна сировина, яке набагато дорожче, ніж синтезоване (хімічне); по-друге, процес її виробництва більш трудомісткий і тому більш витратний.
Родзинкою косметичних засобів White Mandarin є серія на основі пророслих зерен злаків, які здатні вирішити практично всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям і красою шкіри і волосся. Натуральні компоненти дбайливо очищають волосся, покращують структуру, ефективно і м'яко зволожують, живлять, відновлюють структуру пошкодженого волосся, повертають йому жвавість і природне сяйво!

«White Mandarin» - здорова косметика! Це справжнє цілюще джерело для вашої шкіри! 
Косметика «White Mandarin» унікальна за своїм складом, виготовлена ​​з природних компонентів рослинного походження, натуральних антиоксидантів, адаптована до нашого кліматичного середовища, поєднує в собі кращі інгредієнти для збереження природної краси! В її складі немає небезпечних для шкіри, волосся і здоров'я людини хімічних інгредієнтів, всі складові є безпечними і мають відповідні сертифікати, в тому числі, ECOCERT і Органік.

Правильний вибір - це вибір безпечних натуральних косметичних засобів.
НАТУРАЛЬНА ОРГАНІЧНА КОСМЕТИКА "White Mandarin" - ДОГДЯД ЗА ВОЛОССЯМ (Дивитись весь каталог)


Симонович Лариса Олександрівна,
 засновник і керівник Центру "Здоров'я від Гіппократа"Безкоштовна консультація фахівця та замовлення продукції з  доставкою по всій території України за ціною виробника!

КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ за ДОМОВЛЕНІСТЮ
online/offline

2 коментарі:

 1. А какое ваше мнение о шампунях с кератином??? Стоит их брать?
  Может пробовали такой шампунь с кератином?

  ВідповістиВидалити
 2. Состояние волос на 90% зависит от средств применяемых для ухода за ним, хорошо когда профессиональная косметика для волос, а если коммерческие суррогаты то и проблемы с волосами появляются

  ВідповістиВидалити