Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

четвер, 4 серпня 2016 р.

Щосереди по новини

Шановні партнери Центру "Здоров'я від Гіппократа" - чойсівці, а також всі рівняни, хто турбується про своє здоров'я та красу!  З задоволенням повідомляємо Вас, що Центр "Здоров'я від Гіппократа" проводить щосереди о 18-00 зустрічі, на яких ділиться секретами збереження молодості, здоров'я та якісного довголіття за допомогою натуральних продуктів.

Засновник Центру "Здоров'я від Гіппократа" лікар Симонович Лариса Олександрівна  розповіла про мету Центру - допомогти людині зберегти власне  здоров'я, здоров'я  дітей,  рідних та близьких, використовуючи кращі досягнення вітчизняних вчених, світової медицини. Під час зустрічі відвідувачі дізнались, у чому ж полягає унікальність пророщених зерен української компанії "Чойс" ("CHOICE"), а значить, і самої продукції, та про основні бренди, напрямки розробок  і новинки компанії.

Провели майстер клас з натуральної косметики "White mandarin" ( бренда компанії "Чойс"). Для порівняння була взята натуральна косметика одного з відомих закордонних брендів.
Гості докладно ознайомились зі складниками обох засобів, та випробували їх ефективність і були приємно здивовані, що молочко для тіла ТМ "White mandarin" серії пророщені зерна, значно легше розтирається, швидше всмоктується і не має липкості - при суттєвій різниці в ціні, оцінили якість, безпечність та вишуканість української натуральної косметики ТМ " White mandarin".

Цикл занять "Філософія здоров’я" включає розгляд таких тем, як причини виникнення хвороб та чинники, що допомагають зберегти здоров’я. Філософія здоров'я -- важливий елемент пошуку причини втрати здоров'я, та спосіб його повернення. Шкода, що традиційна медицина починає лікувати людину пігулкою, а не очищенням душі і тіла, усвідомленням того, що ТІЛО Є ХРАМОМ ДУШІ, і людина має тримати його у належній фізичній і духовній чистоті.  -- Вміння простити, а ще більш важливе вміння дякувати за все теж дуже важливі "безкоштовні" засоби повернення здоров'я. Це ще один спосіб одужання і, повірте, дуже дієвий!
Попередня зустріч пройшла дуже насичена інформаційно. Було багато новачків, які вперше прийшли у наш Центр,  а тому докладно знайомились з Центром "Здоров'я від Гіппократа" та його місією. Центр «Здоров’я від Гіппократа», беручи на себе функцію допомогти людині зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я, віддає перевагу розробкам вітчизняних компаній,  продукція яких адаптована до нашого з вами місця і середовища проживання, та всіх чинників, з якими нашому організму приходиться стикатись в нашій  українській реальності.
Ми допомагаємо зберегти та відновити ЗДОРОВ’Я за допомогою натуральних продуктів, лікарських рослин, основними з яких є фітокомплекси на основі пророщених зерен (прозерів) вітчизняної компанії «ЧОЙС».Розбирали, чому вибір продукції для оздоровлення пав саме на продукцію української компанії "Чойс" ("CHOICE"). Познайомились з історією компанії, її брендами, інікальною антипаразитарною програмою - це одна з родзинок української компанії Чойс, яку так полюбили мешканці не лише України!
Шановні партнери Центру "Здоров'я від Гіппократа " - Чойсівці, а також всі, хто турбується про своє здоров'я та красу, повідомляємо Вас, що наступна зустріч у нашому Центрі відбудеться 10 серпня 2016 р. з 18:00 по 20:00 і буде  присвячена путівнику по царству фіто-комплексів на основі пророслих зерен вівса, ячменю, кукурудзи і пшениці та "Макросорб" - розумна структура, унікальний сорбент, що насичує організм мінералами. У другій частині, як завжди, будемо говорити про роботу з клієнтами та можливий додатковий дохід для збереження власного здоров'я.
Чекаємо кожну середу всіх, хто постійно відвідує ці зустрічі з новими гостями. Раді ділитись новинами з всіма, кого цікавить здоров'я, гарний настрій, успіх та процвітання.

Симонович Лариса Олександрівна,
засновник і керівник Центру "Здоров'я від Гіппократа"


КОНСУЛЬТАЦІЇ за ДОМОВЛЕНІСТЮ online/offline

Немає коментарів:

Дописати коментар