Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

четвер, 11 серпня 2016 р.

Зустрічі "Щосереди по новини" у Центрі "Здоров'я від Гіппократа"

Короткий фотоекскурс на зустрічі "Щосереди по новини" у Центрі "Здоров'я від Гіппократа".
 Фото на згадку про завершення мандрівки по по царству фіто комплексів на основі пророслих зерен вівса, ячменю, кукурудзи і пшениці,які випускає компанія Чойс, розроблені вченими АМН України спільно з Національним Університетом харчових технологій та ІПАГ АМН України. Стало зрозуміло, чому фітокомплекси Омега та Хитозан мають у назві знак +, у чим унікальність кальцію, що находиться у О.К. (остеокомплексі), і що це за фітокомплкси Біолайн, Форвард, П. Сабаля, що допомагають подружжю стати батьками та ще багато цікавинок про "чойсикі".

Готуємо презентацію і дегустацію нового продукту компанії Чойс - "Макросорб". Ця розробка природного сорбенту українських вчених названа ще "розумна структура". Чому розумна? Тому що він вибірково , так так, саме вибірково виконує функції сорбенту або ж функції постачальника мінералів і мікроелементів в організм, та допомагає подолати різні віруси і бактерії. Пробуємо, і який він на смак цей новий продукт компанії Чойс - "Макросорб" - розумна структура, унікальний сорбент, що ще і насичує організм мінералами?
Готую дегустацію унікальних продуктів здорового харчування, що розроблені нашими українськими вченими, та випускаються компанією Чойс під торговою маркою ""Добра їжа". Це "Пророслі зерна вівса, ячменю, кукурудзи і пшениці" та "Солод житній ферментований ". Однієї столової ложки в день достатньо, щоб Ваш організм у збалансованому вигляді отримав добовий набір практично всіх життєво необхідних біологічно активних речовин.
На наших зустрічах "Щосереди по новини" у Центр "Здоров'я від Гіппократа" настрій не лише діловий, ми часто шуткуємо, розповідаємо цікаві історії, адже здоров'я напряму залежить від позитивного настрою нас і тих, хто нас оточує!
"Бокали" з пророслими зернами за українських вчених: Лапшина Володимира Федоровича, Потапенка Сергія Івановича та "проматір" прозерів, на жаль вже покійну, Ємельянову Ніну Олександрівну, що створили цей чудо продукт для здорового харчування, а також за нашу компанію Чойс (CHOICE), що цьому продукту дала путівку в життя та зробила цей продукт, по справжньому, національною валютою.

Чекаємо кожну середу всіх, хто постійно відвідує ці зустрічі з новими гостями. Раді ділитись новинами з всіма, кого цікавить здоров'я, гарний настрій, успіх та процвітання.

Симонович Лариса Олександрівна,
засновник і керівник Центру "Здоров'я від Гіппократа"


Немає коментарів:

Дописати коментар