Центр "Здоров'я від Гіппократа"

Центр "Здоров'я від Гіппократа"
Центр "Здоров'я від Гіппократа"

АНТИПАРАЗИТ

 Імунологи вважають, що 80% усіх захворювань людини спричинені паразитарними ураженнями організму. Паразити, по-перше, токсикують організм продуктами відходів своєї життєдіяльності, по-друге, з’їдають більшість мікроелементів та вітамінів, які надходять з їжею й потрібні для підтримання функцій внутрішніх органів і систем. Тому складно досягнути одужання чи хоча б відчутного поліпшення у здоров’ї, якщо не звільнити організм від непроханих гостей. Тим паче, що в більшості випадків, людина є носієм не одного, а кількох видів паразитів: гельмінтів, хвороботворних бактерій, грибків. І подіяти на всі одночасно дуже нелегко.
 Ситуація ускладнюється тим, що паразити порушують роботу важливих внутрішніх органів, які відповідають за процес виведення з організму шкідливих речовин. Живучи роками у внутрішньому середовищі людини, паразити укорінюються в різних органах, поступово руйнуючи їх. Приміром, лямблії виводять з ладу головну хімічну лабораторію організму - печінку, а також жовчний міхур; хламідії спричинюють безплідність, руйнують судини (можуть бути причиною інфаркту) та суглоби; трихомонади зумовлюють діабет, артрит, серцево-судинні захворювання, хвороби крові тощо; грибки призводять до злоякісних утворень в організмі; гострики руйнують мікрофлору кишечнику, в якому живе 70% імунних клітин тощо.

АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА КОМПАНІЇ «CHOICE»

На жаль, серйозно зайнятися очищенням від паразитів у багатьох бракує терпіння. Адже синтетичні препарати діють лише на дорослих особин гельмінтів, мають обмежений спектр впливу (або на глисти, або на грибки, або на одноклітинні), до того ж справляють серйозний побічний негативний ефект на внутрішні органи. На щастя, існує альтернативний спосіб вигнання паразитів за допомогою рослин, які мають сильну протидію, об'єднавши їх в один комплекс. Таким продуктом є протипаразитарний фітокомплекс "Антипаразит" українського виробника компанії «CHOICE».
"Антипаразит" має високу ефективність, без протипоказань і негативних побічних ефектів. При його створенні, перед розробниками стояло завдання створити такий протипаразитарний комплекс, який би не тільки знищував паразитів тих видів, які поширені на території нашого регіону та сприяв нетоксичному виведенню їх з організму, але і створював для паразитів такі дискомфортні умови, за яких вони припиняли б розмножуватися і залишали організм людини. Як показує практика, розробникам комплексу "Антипаразит" вдалося впоратися з цим завданням!

На всеукраїнському конкурсі «КРАЩИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ТОВАР 2011 РОКУ»
в номінації «ВИРОБНИЦТВО ДІЄТИЧНИХ ДОБАВОК» перемогу отримав товар «АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА» КОМПАНІЇ «ЧОЙС».
Програма є універсальним протипаразитарним комплексом, що впливає на максимальну кількість видів гельмінтів і личинок, в її склад входять тільки рослинні компоненти.
 • Надає противопаразитарну дію.
 • Володіє протигрибковими і протимікробними властивостями.
 • Володіє проносними і бактерицидними властивостями.
 • Активізує перистальтику кишечника.
 • Нормалізує роботу печінки, жовчного міхура і жовчовивідних проток.
Антипаразитарна програма «CHOICE» не має сьогодні аналогів у світі щодо можливостей в очищенні організму людини від чужинців, які псують здоров’я, виводячи поступово з ладу всі органи. Її розробила група українських учених Національної академії медичних наук України на основі лікарських рослин, дієвість яких перевірена тисячоліттями досвіду народної медицини та клінічними випробуваннями сучасної офіційної медицини: полин, насіння гарбуза, пижмо, кульбаба, подорожник, листя берези, часник, розторопша, кропива та інші. Рослини підібрано й скомбіновано таким чином, що вони впливають на максимальну кількість найбільш поширених паразитів.
Глистові інвазії особливо небезпечні, коли в кишечнику селиться суміш різних паразитів. Вилікувати дитину, що заразилася кількома видами глистів одночасно, можна тільки комплексним підходом!
Крім того, недостатньо просто вивести дорослих особин паразитів з організму. Цикл розвитку деяких паразитів від моменту потрапляння яєць в організм до появи яєць нової генерації триває близько трьох місяців. Тому для повного знищення паразитів потрібно пройти чотиримісячний курс очищення. Крім знищення безпосередньо паразитів потрібно вивести токсини і відходи їх життєдіяльності з організму, відновити пошкоджені тканини і органи і дати організму достатнє харчування для відновлення, а також для зміцнення підірваної паразитами імунної системи.

Антипаразитарна програма Choice складається з семи фітокомплексів, які розраховані не лише на виведення паразитів (фітокомплекс Антипаразит), а й на очищення та відновлення печінки (фітокомплекс Лівсейф), нирок та сечового міхура (фітокомплекс Санклін), кишечнику (фітокомплекс Брейкблок), крові (фітокомплекс Клінхелп), виведення шлаків з клітин (фітокомплекс Хітозан), відновлення роботи імунітету (фітокомплекс Лайфгард). До кожного з перелічених препаратів входять прозери — проростки пшениці, кукурудзи та вівса, які насичують організм найголовнішими біологічно активними речовинами (вітаміни, мікро- та макроелементи, білки, вуглеводи тощо), а також є м’яким сорбентом, який допомагає виведенню з організму токсинів.
Антипаразитарна програма для дорослих: 1 велика упаковка містить 12 коробок (по 30 капсул кожна),
розрахована на чотири місяці прийому. Саме стільки часу потрібно на очищення організму від дорослих особин паразитів, їх личинок та яєць, які можуть визрівати до 2-3 місяців. Фітокомплекси зручні в застосуванні: по 2 капсули вживають зранку й увечері.

На початку застосування антипаразитарного комплексу ймовірні дискомфортні відчуття в організмі. Але через деякий час вони минають. 50% успіху залежить від достатнього вживання води — 30 мл на 1 кг маси тіла, тобто до 2 л на день для дорослої людини. Рідина допомагає видільним органам очищати кров від паразитів, токсинів і шлаків, які в посиленому режимі виводяться з середини клітин назовні.

УНІВЕРСАЛЬНА АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА включає:

1. «Антипаразит» - надає протипаразитарну дію (5 шт).
2. «Хітозан+» - потужний сорбент природного походження (1 шт).
3. «Лівсейф» - очищення і нормалізація функцій печінки і жовчного міхура(1 шт).
4. «Брейкблок» - очищення і нормалізація функцій кишечника (2 шт).
5. «Санклін» - очищення і нормалізація функцій сечовидільної системи (1 шт).
6. «Клінхелп» - очищення крові і всього організму від отрут, шлаків і токсинів на клітинному рівні (1 шт).
7. «Лайфгард» - підвищує імунітет (1 шт).

У період прийому фітокомплексів НЕОБХІДНО випивати не менше 2-х літрів води протягом дня, що сприятиме розрідженню консистенції випорожнення і якнайшвидшому виведенню мертвих і ослаблених паразитів з організму. Загиблі або ослаблені паразити залишають організм людини зазвичай з фекаліями природним шляхом, хоча трапляється і іншим способом, наприклад, через шкіру (глисти, що мешкають в м'язах). При цьому паразитів, видимих ​​неозброєним оком, особливо великих розмірів, при необхідності, можна розглянути і навіть перерахувати. Найдрібніші ж види паразитів видаляються непоміченими.


Очищений організм є хорошою базовою умовою для відновлення всіх його органів і систем. Вживаючи фітокомплекс "Антипаразит", ми не тільки створимо нестерпні умови для розвитку і розмноження паразитів, але і проведемо профілактику зараження, адже в умовах, які створює для гельмінтів фітокомплекс "Антипаразит", вони не приживаються.
До речі, компанія Choice має чудові фітокомплекси для оздоровлення серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату (суглобів і хребта), нервової системи, жіночих і чоловічих органів тощо. Лікарські рослини, з яких їх створено, діють м’яко, поступово й надійно. У цьому секрет їх ефективності та популярності!

Може виникнути запитання, чому, щоб позбутися від паразитів, потрібна така тривала програма? Відповідь проста: наявність в тілі людини паразитів визначається не тільки наявністю дорослих паразитів, але і їх личинок і яєць, і при цьому важливо захопити всі життєві цикли різних видів паразитів.

Як часто необхідно приймати фітокомплекс "Антипаразит"?

Якщо людина пройшла весь курс позбавлення від паразитів згідно рекомендованої вище схеми, вона їх позбулася. Але після цього людина не поміщається в ізольовану від світу кімнату, а продовжує жити в світі, наповненому як корисними, так і шкідливими мікроорганізмами і від останніх необхідно захищатись, тобто проводити профілактичні дії. У зв'язку з цим рекомендується:
• Для тих, хто постійно вживає комплекси "CHOICE", в цілях профілактики приймати фітокомплекс «Антипаразит» один раз на рік протягом місяця.(адже до складу інших комплексів "CHOICE" входять такі рослини як звіробій, валеріана, фенхель, безсмертник, що володіють протипаразитарними властивостями і при прийомі вже створюють дискомфорт паразитам і, таким чином, перешкоджають їх розмноженню).
• Для тих, хто рідко або взагалі поки не приймає фітокомплекси "CHOICE" - після прийому за рекомендованою вище схемою, приймати фітокомплекс «Антипаразит» 2-3 рази на рік протягом 1-го місяця, це не тільки створить неприйнятні умови для розвитку і розмноження паразитів, але і проведе профілактику зараження, оскільки в умовах, які створює для гельмінтів фітокомплекс "Антипаразит", вони не приживаються.

В організмі дитини паразити перешкоджають нормальному розвитку нервової системи дитини і при тривалому поточному захворюванні сприяють розумовій та фізичній відсталості. Після деякого часу співіснування людини і глистів, відбувається інтоксикація - поступове отруєння організму продуктами їх життєдіяльності., підвищується втомлюваність, спостерігається уповільнення розумового і фізичного розвитку.

Комплексна "Антипаразитарна програма" для дітей віком 5-7 років 100% натуральна (фітокомплекси); ефективна; безпечна, знешкоджує і виводить з організму дитини паразитів і грибкову інфекцію.

1 велика упаковка  містить 8 коробок фітокомплексів по 30 капсул кожна.
В програму входять такі фітокомплекси:
Антипаразит - 2шт,
Лівсейф - 1шт,
Бриз - 2шт,
Лайфгард - 1шт,
Брейкблок - 1шт,
Ок - 1шт.
Курс прийому програми 2,5 місяця.Комплексна "Антипаразитарна програма" для дітей віком 7-12 років є 100% натуральна (фітокомплекси); ефективна; безпечна, знешкоджує і виводить з організму дитини паразитів і грибкову інфекцію.

1 велика упаковка  містить 8 коробок фітокомплексів по 30 капсул кожна.
В програму входять такі фітокомплекси:
Антипаразит - 2шт;
Лівсейф - 1шт;
Бриз - 1шт;
Брейкблок - 1шт;
Клінхелп - 1шт;
Фрілайф - 1шт;
Ок - 1шт.
Курс прийому програми 2 місяці.Симптоми і діагностика паразитів


Паразити людини - це паразити, зараженню якими піддається людина.
Загальне визначення слова «паразит» стосується не тільки багатоклітинних і найпростіших, що живуть за рахунок свого господаря і на шкоду останньому, але також вірусів, бактерій і грибів з подібними якостями.
Згідно історичної традиції, і з точки зору медичної паразитології, паразитами прийнято називати будь істоти, що ведуть паразитичний спосіб життя (крім вірусів і бактерій з подібними якостями).
До паразитів відносяться: гельмінти, грибки, віруси, найпростіші, черви, ракоподібні, павукоподібні, комахи. Господарями паразитів можуть бути бактерії, найпростіші, рослини, тварини і людина. Паразити проходять складний цикл розвитку: іноді їм потрібна зміна 2-3 господарів, організм яких є проміжним (гельмінт проходить личинкові стадії) або остаточним (гельмінт стає статевозрілим, інвазійним).  Всі паразити згубно впливають на здоров'я людини, призводять до розвитку багатьох важких захворювань і, як наслідок, до скорочення життя.

Дослідники стверджують, що більшість людей в усьому світі є носіями тих чи інших паразитів від найдрібніших організмів, видимих тільки в мікроскоп, до солітерів, завдовжки 10 і більше метрів. Паразити здатні існувати в кишковому тракті, в м'язових тканинах, крові і навіть в мозку, серці та інших життєво важливих органах людини! Паразити - це непрохані "гості". Вони харчуються тим же чим і ми, забираючи у нас частину корисних речовин, мало того, продукти їх життєдіяльності отруюють нас! Тому, навіть правильно і якісно харчуючись і не маючи шкідливих звичок, організм, населений паразитами, страждає від шлаків і токсинів.
Жодна людина в світі, незалежно від її віку (дитина, дорослий або пенсіонер), статусу (відомого, авторитетного чи не авторитетного, багатого чи бідного), не може бути застрахована від попадання в її організм паразитів і ось чому:
 • Паразити не мають нервової, серцево-судинної і дихальної систем, але їх репродуктивні органи працюють як гігантська машина, що викидає сотні тисяч дозрілих яєць в навколишнє середовище. У кожному яйці знаходиться зародок, який повинен дозріти до стадії личинки. Його охороняє від пошкодження щільна оболонка. Заразливо і яйце, і личинка, якщо їх не знищити. Яйця будь-якого паразита пристосовані до довгого, дуже довгого очікування майбутньої жертви. Вони досить стійкі до зовнішніх впливів: до високих і низьких температур, вологості, сухості, агресивних рідин. У цьому їм немає рівних. Наприклад, яйця ціп'яка можуть зимувати під снігом і залишатися життєздатними від 2 до 9 місяців. 
 • Тварини, м'ясом яких згодом харчуються люди, п'ють з відкритих водойм забруднену яйцями паразитів воду і харчуються рослинністю, що виросла на забрудненій яйцями паразитів грунті. Яйця паразитів перетворюються на личинки вже в органах таких тварин. Людина інфікується, поїдаючи шашлики, лангети, пельмені, ковбаси, м'ясні делікатеси, приготовлені з зараженого паразитами м'яса.
 • Мікроскопічні яйця паразитів густо населяють не тільки грунти і водойми, ліси і підліски, але й атмосферу. Вони злітають в повітря, на лапках мух і комарів, прилипають до предметів, розносяться вітром, запліднюють те, чим ми харчуємося. Вони приклеюються до наших підошов, осідають на наших улюблених грядках з ягодами, зеленню і коренеплодами, прилипають до рук. Цьому служить прямий контакт з собаками, кішками та іншими тваринами, які служать транспортним засобом для різних видів гельмінтів. Зараження неминуче на якомусь життєвому етапі.
За багато тисячоліть паразити навчилися впроваджуватися і жити в організмі людини. Вони зуміли пристосуватися настільки добре і розвинули такі захисні механізми, що організм не може їх впізнати і знищити. Еволюційно паразити не мають власної системи травлення, або вона дуже примітивна, тому вони харчуються тільки добре перевареноЮ і збагаченою ферментами їжею, точніше готовими поживними речовинами господаря, який знайшов їжу, пережував, перетравив її, і готовий транспортувати білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мікроелементи до кожної клітини свого організму. Але саме тут їх перехоплює паразит. Наприклад, такі гіганти, як цепні, лентеци харчуються всією своєю величезною поверхнею. Кишечник людини ідеальний будинок для багатьох паразитів теплий, затишний, з смачним, безкоштовним харчуванням.
   Але якби паразити жили тільки в кишечнику. Деякі паразити, наприклад, анкілостоміди, в процесі свого розвитку відвідують практично всі органи нашого організму! Ось як відбувається життєвий цикл анкілостом: личинки анкілостом, потрапляючи в грунт з фекалій, зберігають життєздатність декілька тижнів. У цей час, якщо вони потраплять на шкіру людини, вони прогризають її, потрапляють в кровоносні судини і з потоком крові заносяться в легені. Потім, личинки залишають альвеолярні капіляри, потрапляють в альвеоли легенів, піднімаються по дихальних шляхах, надходять в глотку і проковтуються.   Скрізь по шляху проходження вони, буквально, прогризають собі дорогу. Для цього у них є чотири виступаючих гачкоподібних зуба, якими вони гризуть наші кровоносні судини, легені, кишечник. Потрапивши в кишечник, анкілостома може перебувати там до 14 років, вгризаючись в слизову оболонку кишечника і харчуючись кров'ю. Дослідження показали, що на сьогоднішній день анкілостомідозами уражено до 700 млн. чоловік у всьому світі.
 Інший паразит, альвеокок, виробляє в організмі людини особливі утворення - фіни. Фіна альвеококка являє собою сукупність дрібних бульбашок, укладених в загальну капсулу. У бульбашках немає рідини, вони розмножуються брунькуванням тільки назовні і проростають в тканину органу господаря, подібно злоякісній пухлині. Альвеококоз зустрічається рідко, але хвороба протікає як злоякісне захворювання. У першу чергу вражається печінка і головний мозок, де величина вузлів альвеококка досягає 15 см в діаметрі. Цей гельмінтоз дуже важко вчасно продіагностувати, діагноз ставлять зазвичай на пізніх стадіях, коли оперативне втручання вже неможливе.
Людина остаточний господар для більшості паразитів, які невдячні і нещадні. Для того, щоб утримуватися в чужому домі якомога довше, паразити використовують унікальні пристосування: загострені гаки, прищіпки, пластинки-зуби з хітину (речовина по щільності нагадує ніготь) або дротяно-жорсткі волоски (волосоголовець). Вони постійно травмують ніжні слизові шлунково-кишкового тракту, перевантажують печінку своїми відходами, віднімаючи їжу у господаря, пригнічують імунітет, пригнічуючи життєдіяльність корисних мікроорганізмів. А це бактерії, що синтезують вітаміни групи В, молочнокислі бактерії і бактерії-донори інтерферонів. Все це основа кишкового імунітету, який становить 40% від загальних імунних механізмів.
Як виявляються, наприклад, гельмінтози? Докопатися до істини і виявити гельмінтоз (захворювання, що викликається глистами) буває досить складно. Хоча методи сучасної діагностики дозволяють виявити всі форми гельмінтозів, часто випадки зараження так і залишаються нерозкритими. Зазвичай у людини навіть не виникає думки, що його атакували глисти. Адже симптоми інвазії - слабкість, погіршення апетиту, депресія, головні болі, алергічні реакції, - збивають з пантелику навіть лікарів. Типові випадки, коли симптоми настільки змазані, що людина не може чітко їх сформулювати, особливо якщо жертвою глистів стала дитина. У результаті не призначається необхідне лабораторне обстеження, і справжня причина недуги не розкривається.

Як паразити, в даному випадку глисти, впливають на самопочуття людини? Після деякого часу співіснування людини і глистів, відбувається інтоксикація - поступове отруєння організму продуктами їх життєдіяльності. Підвищується втомлюваність, погіршується або посилюється апетит, з'являються головні болі. У дітей спостерігається уповільнення розумового і фізичного розвитку. Так як глисти найчастіше обживають кишечник, саме з нього починаються багато проблем. Порушується робота кишечника, він не справляється з всмоктуванням життєво необхідних речовин. Може з'явитися дисбактеріоз, який проявляється у вигляді болю в животі, проносів, закрепів, нудоти і блювоти. Підвищення чутливості до алергенів - теж результат бурхливої діяльності глистів. Наслідки можуть бути дуже сумними - від шкірних висипань до бронхіальної астми. Лікарі-алергологи стверджують, що більше половини всіх алергічних реакцій - це результат існуючого або колись пережитого гельмінтозу.
Крім гельмінтів в організмі зустрічаються й інші, більш дрібні паразити: лямблії, трихомонади, хламідомонади та інші.  Вони так само завдають непоправної шкоди організму. Наприклад, перенесений токсоплазмоз (токсоплазмоз - паразитарна інфекція) у дівчаток може сприяти тому, що вони в майбутньому не зможуть мати дітей. А якщо жінка в період вагітності захворіє токсоплазмозом, то майже з 100% гарантією дитина буде мати каліцтва. Тому, якщо майбутня мама захворіла токсоплазмозом, за медичними показаннями їй обов'язково роблять переривання вагітності.
Навіть неврози, депресії, не кажучи вже про більш серйозні захворювання, такі як рак, інфаркт та інсульт можуть бути викликані паразитуючими організмами. Наприклад, такий хробак, про який всі ми знаємо ще зі шкільного підручника з біології - горезвісна аскарида. Личинки її з потоком крові потрапляють в головний мозок. Розвиваючись, вони можуть викликати не тільки депресивні стани, а й пухлини, запалення, інсульти ... Симптоматика ураження головного мозку аскаридами досконально досліджена найбільшими сучасними гельмінтологами. Паразити впливають безпосередньо на мозок, але депресію можуть викликати і черв'яки, що влаштувалися в кишечнику, печінці, інших органах. Адже вони не просто смокчуть - в буквальному сенсі - наші "життєві соки", а й отруюють наш організм своїми випорожненнями і іншими продуктами своєї життєдіяльності, часто токсичними для нервової системи людини. Так що тривала депресія дійсно може бути результатом руйнівної діяльності гельмінтів.
 На сьогодні у людини виявлено понад 200 видів гельмінтів! Паразити та їх личинки в різних стадіях міграції заселяють органи, продірявлюють судини, порушують протираковий захист і це призводить до виникнення і розвитку хвороби. Глисти поїдають харчові ресурси людини разом з кров'ю господаря.
Основне завдання будь-якого паразита - непомітно жити в організмі людини, починаючи з життєво важливих органів: головного мозку, серця, легенів, печінки, нирок, кишечника і т.д. Імунологи вважають, що 80% усіх захворювань людини спричинені паразитарними ураженнями організму. Паразити, по-перше, токсикують організм продуктами відходів своєї життєдіяльності, по-друге, з’їдають більшість мікроелементів та вітамінів, які надходять з їжею й потрібні для підтримання функцій внутрішніх органів і систем. Тому складно досягнути одужання чи хоча б відчутного поліпшення у здоров’ї, якщо не звільнити організм від непроханих гостей. Тим паче, що в більшості випадків, людина є носієм не одного, а кількох видів паразитів: гельмінтів, хвороботворних бактерій, грибків. І подіяти на всі одночасно дуже нелегко.

Ситуація ускладнюється тим, що паразити порушують роботу важливих внутрішніх органів, які відповідають за процес виведення з організму шкідливих речовин. Живучи роками у внутрішньому середовищі людини, паразити укорінюються в різних органах, поступово руйнуючи їх. Приміром, лямблії виводять з ладу головну хімічну лабораторію організму - печінку, а також жовчний міхур; хламідії спричинюють безплідність, руйнують судини (можуть бути причиною інфаркту) та суглоби; трихомонади зумовлюють діабет, артрит, серцево-судинні захворювання, хвороби крові тощо; грибки призводять до злоякісних утворень в організмі; гострики руйнують мікрофлору кишечнику, в якому живе 70% імунних клітин тощо.
Це призводить до різних хвороб:
 • Токсоплазми викликають багато каліцтва, вроджені захворювання у дітей, відставання в розумовому розвитку.
 • Тріхомонади викликають захворювання сечостатевої системи, кишечника, рота, крові, судин. Хвороби: діабет, артрит, розсіяний склероз, псоріаз, інсульт, інфаркт, рак.
 • Грибки - велика кількість різноманітних захворювань, формування і розвиток онкології.
 • Лямблії вражають печінку і викликають масу печінкових захворювань.   
 • Аскариди викликають легеневі, жовчні і кишкові захворювання.
 • Гострики - велика кількість кишкових захворювань.
 • Фасціольоз викликає алергію, дискінезію жовчних шляхів, хронічний гепатит.
 • Асціолопсідоз приймає участь у формуванні та розвитку різноманітних онкологічних захворювань.
 • Хламідії викликають безпліддя, розлад травлення, різноманітні ураження підшлункової залози (в тому числі і діабет), печінки і ведуть до інфарктів.
 Хламідійна інфекція, наприклад, небезпечна тим, що не завжди призводить до чітко вираженого запалення. Явного захворювання може і не бути, a хламідій в крові - багато. Часто хламідіоз протікає майже без симптомів. А в 40 - 50 років - інфаркт! Це відбувається тому, що хламідії надто живучі, a крім того, вміють "ховатися" в білих кров'яних тільцях. Саме тому сам організм з хламідіями майже не бореться, він їх просто не помічає.
  Паразити мають унікальну здатність до маскування. У тілі людини можуть непомітно паразитувати одночасно два і більше видів паразитів. Наприклад, в кишечнику - аскариди, в печінці лямблії. Величезна кількість хворих на астму, артрит, аллергозом, жовчнокам'яної хворобою, дискінезією, гепатохолециститом, панкреатитом, дисбактеріозом, хронічною втомою, депресією, анемією та іншими хворобами при перевірці виявляються зараженими паразитами.
  Зовсім не обов'язково, щоб зараження якось проявилося взагалі. Іноді людина відчуває себе здоровою, незважаючи на інвазію, завдяки сильному імунітету. Якийсь індивідуальний час вона і буде здоровою. Потім, поволі, відповідно згасання імунітету (зрив може статися в будь-яку хвилину стрес, операція, хвороба) - невеличкі сигнали паразитів все ж почнуть проявлятись. Це сеча із запахом, прищі на шкірі, постійний кашель при чистих легенях, нестійкі випорожнення з різким запахом або закрепи, газоутворення, неприємний запах з рота.

   Найбільш специфічним проявом наявності гельмінтів в організмі вважається бруксизм (нічний скрегіт зубів). Досить характерно нічне слиновиділення, звична нудота, невгамовний голод, пристрасть до солодкої і кислої їжі, відрижки повітрям. У дітей відзначається зниження апетиту або вибірковий апетит. Іноді зустрічаються люди з підвищеним апетитом, але худнуть.
  Паразит завжди залишається паразитом. Він дуже небезпечний для людини.
  Наукою доведено, що 90% дітей, що вмирають до 5 років, вмирають від паразитів. В організмі дитини паразити перешкоджають нормальному розвитку нервової системи дитини і при тривалому поточному захворюванні сприяють розумовій та фізичній відсталості.

   Симптоми наявності паразитів

  Зовсім не обов'язково, щоб зараження якось проявилося взагалі. Іноді людина відчуває себе здоровою, незважаючи на інвазію, завдяки сильному імунітету.
  Якийсь індивідуальний час вона і буде здоровою.Потім, відповідно згасання імунітету (зрив може статися в будь-яку хвилину стрес, операція, хвороба) - тихі сигнали паразит все ж таки почне подавати. Це сеча із запахом, прищі на шкірі, завзятий кашель при чистих легенях, нестійкі випорожнення з різким запахом або запор, газоутворення, неприємний запах з рота.
  Найбільш специфічним проявом наявності гельмінтів в організмі вважається бруксизм (нічний скрегіт зубів).
  Досить характерна нічна слинотеча, звична нудота, збочення апетиту, нічний голод, невгамовний голод, пристрасть до солодкої і кислої їжі, відрижки повітрям.
  У дітей відзначається зниження апетиту або виборчий апетит. Іноді зустрічаються люди з підвищеним апетитом, але худнуть.

  Навіть прочитавши цю інформацію, знайдуться скептики, які вважають, що паразити можуть жити в кому завгодно, але тільки не в них. Варто зауважити, що якщо навіть це насправді так (що малоймовірно) і така людина все ж застосує фітокомплекс «Антипаразит», його організм буде вдячний йому за це, бо всі рослини, що входять до складу даного комплексу, крім антипаразитарної, володіють багатосторонньою лікувально - профілактичною дією при повній відсутності негативних побічних ефектів!

  Загальні ознаки паразитарних інвазій

  Запор, застій жовчі.

  Деякі глисти, завдяки своїй формі і великим розмірам, можуть механічно закривати просвіт кишечника, протоки жовчовивідних шляхів, що призводить до погіршення перистальтики, формуванню запору, повної або часткової кишкової непрохідності.
  Глистова інвазія може спровокувати закупорку загальної жовчної протоки, що призводить до утрудненого відтоку жовчі, механічної жовтяниці.

  Діарея.

  Ряд паразитів, особливо протозойні, виробляють подібні простагландинам речовини, які призводять до втрати організмом натрію і хлоридів, що, у свою чергу, провокує діарею - часті водянисті випорожнення.

  Синдром шлункового і кишкового дискомфорту.

  Паразити, які проживають у верхньому відділі тонкої кишки, викликають запалення і приводять до порушення роботи кишечника, здуття.
  Це призводить до зменшення засвоєння поживних речовин.
  У результаті жири, які повинні засвоюватися в тонкій кишці, потрапляють в товсту кишку, провокуючи спазми, чергування запору і проносу.

  Болі в суглобах і м'язах.

  Паразити можуть переміщатися по організму людини з метою осідання в найбільш зручних місцях, наприклад, в суглобової рідини і в м'язах.
  Запалення тканин результатом травмування їх паразитами або імунною реакцією організму на їхню присутність. При цьому людина відчуває м'язові і суглобові болі.

  Алергія.

  Паразити здатні порушувати нормальну проникність слизової оболонки кишечника, що підвищує ризик проникнення в них великих недопереваренних частинок їжі.
  Це активізує імунну відповідь організму - підвищується рівень еозинофілів - захисних клітин крові нашого організму, які сприяють розвитку алергічних реакцій.
  Паразити викликають підвищене виробництво організмом імуноглобуліну Е, який підсилює алергічні реакції.

  Проблемна шкіра.

  Кишкові паразити можуть викликати шкірні реакції алергічного характеру - атопічний дерматит, кропив'янку, екзему.
  Найчастіше запальні зміни на шкірі можуть бути результатом присутності найпростіших мікроорганізмів (лямблій, грибів) і опісторхів.

  Зміна маси тіла.

  Коливання ваги (як більше норми, так і менше) може бути наслідком паразитарної хвороби.
  Зменшення ваги викликано тим, що в організмі порушено травлення, так як є "внутрішній споживач".
  Ожиріння - також наслідок "пограбування" організму людини глистовій інвазією.
  Почуття голоду виникає при різкому падінні рівня цукру в крові внаслідок діяльності гельмінтів, їх токсичного впливу на організм.

  Анемія.

  Багато видів кишкових гельмінтів, прісасиваясь до кишкової стінки, ушкоджують її, викликаючи досить велику втрату крові, що призводить до анемії.

  Нервозність, порушення сну.

  Токсичні речовини життєдіяльності паразитів дратують центральну нервову систему, викликаючи підвищене занепокоєння і нервозність.
  Часте пробудження серед ночі, особливо між 2 і 3 годинами, також є результатом спроб організму позбавитися від токсичних речовин через печінку.

  Синдром хронічної втоми.

  "Синдром хронічної втоми" включає в себе слабкість, безпричинне зниження і підвищення температури тіла, емоційну нестійкість, втрату концентрації уваги і погану пам'ять.
  Ці симптоми можуть бути наслідком анемії, інтоксикації, нестачі поживних речовин в організмі, що викликаються паразитами. 

  Безкоштовна консультація фахівця та замовлення продукції з доставкою по всій території України "Новою Поштою":

  КОНСУЛЬТАЦІЇ та ЗАМОВЛЕННЯ
  online/offline
  • Київстар  +38 (098) 970-50-78   VIBER
  • Київстар  +38 (067) 268-56-16   VIBER
  • MTC         +38 (095) 050-76-38
  • Skype:      larsym (Larysa Symonovych)


  Центр «Здоров’я від Гіппократа» пропонує універсальний протипаразитарний комплекс  «АНТИПАРАЗИТАРНА ПРОГРАМА» компанії «CHOICE» для дорослих, та діток виключно за ціною виробника, на нашому сайті можна подивитись каталог і ціни  

  Про поточну ціну Комплекса "Антипаразитарна програма" для дорослих - за 1 велику упаковку  (містить 12 коробок по 30 капсул кожна) уточняйте на нашому сайті !  Комплекса "Антипаразитарна програма" для дітей (віком від 5 до7 років та віком від 7 до 12 років) за 1 велику упаковку  (містить 8 коробок по 30 капсул кожна) теж - ціни виробника.
  (Всі ціни від виробника - уточняйте поточну ціну в нашому інтернет-магазині "Гіппократ") або на нашому сайті !


  У статті використано матеріали освітньої розсилки TM "CHOICE".

  Немає коментарів:

  Дописати коментар